Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum

Fenix
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Tocno vrijeme u savezu
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 16, dana sri sij 20, 2010 2:41 am.

 

 Sigurnosni dio..... propust

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Koki-SA
Wingas
Wingas
Koki-SA


Broj postova : 22
Age : 44
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 26.03.2009

Sigurnosni dio..... propust Empty
PostajNaslov: Sigurnosni dio..... propust   Sigurnosni dio..... propust Icon_minitimečet oľu 26, 2009 5:47 pm

Molio bih onog ko je pravio forum, da napomenem samo da se ovako može svako registrovati... A trebalo bi postaviti da Admini ili moderatori aktiviraju nove acc....

Ovako može svako da se registruje i da gleda šta pišemo.... tj. da čita postove....

Treba se promjeniti HITNO, da aktivaciju novih članova aktivira Administrator, ili moderatori....a ostaviti dio jedan podforum za goste i prolaznike kojeg bi mogli vidjeti svi.... i tu staviti osnovne info o savezu, wing-u i sl.

Još bih (što se tiče "šminkanja" ....) uradio ga u "duhu" Ikariam-a....
napravio sam mnooogo foruma, za saveze koji su na beti, osim jednog koji je na alphi, primjer možete pogledati na http://bosanski-borci.darkbb.com
Takođe sa malom prepravkom CSS-a, mogu se ukinuti reklame, tako ispada kao da smo "kupili" forum, i aktivirao bih portal....

Molio bih da pogledate, http://bosanski-borci.darkbb.com
ja sam i dalje tu Admin, ali i vođa je isto Admin, tako da što se tiče njihovog foruma možemo ih špijunirati uvijek Smile
[Vrh] Go down
http://www.vutra.org
Koki-SA
Wingas
Wingas
Koki-SA


Broj postova : 22
Age : 44
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 26.03.2009

Sigurnosni dio..... propust Empty
PostajNaslov: Još bih dodao....   Sigurnosni dio..... propust Icon_minitimečet oľu 26, 2009 5:52 pm

Još bih dodao, da, (ne znam jesam li već spomenuo) ali ove reklame se mogu ukinuti sa malo čačkanjem CSS-a, te aktivirati i portal i ostalo... čim bi uklonili reklame, dobili bi forum totalno isti kao da smo zakupili ga, i još bih link smanjio, (ne mora biti kilometarski....) može npr: http://fnx.darkbb.com
mislim da je ovo mnoooogo bolji link a i prikladniji.....
Ukoliko želite, rado ću napraviti to, kao i meni, i ostalo
[Vrh] Go down
http://www.vutra.org
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 68
Registration date : 11.02.2009

Sigurnosni dio..... propust Empty
PostajNaslov: Re: Sigurnosni dio..... propust   Sigurnosni dio..... propust Icon_minitimečet oľu 26, 2009 10:12 pm

Crying or Very sad huh ala ga ti iskritikova Sad
Ajmo sad po redu.. Ovako ev jasam administrator ovog foruma a inace sam mup u gl savezu.

1. link. link je kakv je takav je jel je bilo transformacija saveza pa ostao stari naziv.. a sve se brzo izdesavalo tako da nisam imao vise pameti nanovo raditi radi linka promjene sa svim temama.
2. portal . Nije problem njega aktivirat. ali trenutno mislim da nema potrebe jel iovako bas forum nije posjecen od strane saveznika..
3. sigurnost.. hmm sto se tice toga bas i nevjerujem da tek registrirani moze vidjet bitno dok ja nedam status. a ima 2 statusa. ili glavni savez dio ili wing tj academy tamo gdje si trenutno ti..

sto se tice reklama znam to ali et kako da ti kazem nestignem se time jos zabavljat i mene to nervira.. ali budem ..

Sto se tice izgleda. Ovako izgled sam radio tako da je sto jednostavnije oku. tj ugodno.. posjetio sam jedan link i ok je forum ali malo predrecavo. ipak nas ima malo tu starijih koji et da mozemo isli bi na simple a ne na future stil.. a ovo je nes izmedju. npr vista loock.

et.Mislim da je ovo bilo iskreno.. u kratko receno nema se bas vremena afro
[Vrh] Go down
https://helltowns.forumcroatian.com
Koki-SA
Wingas
Wingas
Koki-SA


Broj postova : 22
Age : 44
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 26.03.2009

Sigurnosni dio..... propust Empty
PostajNaslov: Re: Sigurnosni dio..... propust   Sigurnosni dio..... propust Icon_minitimepet oľu 27, 2009 12:30 am

Admin je napisao/la:
Crying or Very sad huh ala ga ti iskritikova Sad
Ajmo sad po redu.. Ovako ev jasam administrator ovog foruma a inace sam mup u gl savezu.

1. link. link je kakv je takav je jel je bilo transformacija saveza pa ostao stari naziv.. a sve se brzo izdesavalo tako da nisam imao vise pameti nanovo raditi radi linka promjene sa svim temama.
2. portal . Nije problem njega aktivirat. ali trenutno mislim da nema potrebe jel iovako bas forum nije posjecen od strane saveznika..
3. sigurnost.. hmm sto se tice toga bas i nevjerujem da tek registrirani moze vidjet bitno dok ja nedam status. a ima 2 statusa. ili glavni savez dio ili wing tj academy tamo gdje si trenutno ti..

sto se tice reklama znam to ali et kako da ti kazem nestignem se time jos zabavljat i mene to nervira.. ali budem ..

Sto se tice izgleda. Ovako izgled sam radio tako da je sto jednostavnije oku. tj ugodno.. posjetio sam jedan link i ok je forum ali malo predrecavo. ipak nas ima malo tu starijih koji et da mozemo isli bi na simple a ne na future stil.. a ovo je nes izmedju. npr vista loock.

et.Mislim da je ovo bilo iskreno.. u kratko receno nema se bas vremena afro
1. Hehhe nisam kritikovao, nego samo dao ideju.... link se može mjenjati, samo da nije zauzet....
2. Dobro za portal to imaš pravo, i ovako raja slabo posjecuje forum, a bune se na kružne poruke to mi ne ide nikako u glavu????
3. Sigurnost??? Pa evo ja sam se registrovao, a niko mi nije tražio aktivaciju (čak ni ja sam...) a kamo li Admin ili moder..... (radili su update, možda se dosta toga promjenilo...) ili ima još jedan dio foruma koji nije meni još dostupan????
Sve u svemu, znam kako je sa vremenom i sl. sjebada, a i gubiti vrijeme radi toga, (haj da raja posjećuju forum, pa haj.... nego kao i svaki savez, svakih mjesec dana (slučajno) neko se nakači!!! Smile
Izgled nije loš, mislio sam da se ubaci svoje linkove (neki GIF-ovi) i sl. i ono kad ima posta jedna sličica (iz ikariama npr: diplomata, kad nema druga sličica... na to sam mislio...
ali sve to pada u vodu, kad nema ko to "koristiti"... mislim dovoljno je da kao savez imamo forum, a svaki je forum slabo posjećen (ne znam što...) ne bitno od saveza.... bio sam i u onim sa 70-tak članova, i opet niko (na početku je bilo kao neke aktivnosti na forumu - par dana) kasnije opet kružne... valjda raja tako navikla,... šta ćeš Smile

Još jednom nisam iskritikovao kao što kažeš, nego mislio da tako stoji, jer ko je pravio ne zna drugačije, a vidim da sam pogriješio što se toga tiče... Smile
Sve u svemu samo da bude raje, tj. da se koristi forum ostalo bi mnooogo bolje išlo, a i inspiraciju bi svako dobio da svakodnevno uljepšava forum i dodaje kojekakve zezancije, a ovako .... - kome???

Pozz
[Vrh] Go down
http://www.vutra.org
Koki-SA
Wingas
Wingas
Koki-SA


Broj postova : 22
Age : 44
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 26.03.2009

Sigurnosni dio..... propust Empty
PostajNaslov: Sve jedno....   Sigurnosni dio..... propust Icon_minitimepet oľu 27, 2009 12:45 am

Evo mislio sam na nešto ovako....

http://helltowns.darkbb.com

ali zar ima još jedan dio što se tiče foruma.... jer ja kad sam se registrovao, odmah sam se mogao prijaviti, bez ikakve aktivacije (čak ni sa moje strane....) a kamol' administratora... ja bih stavio da Admin određuje ko se može registrovati... jer čim sam se registrovao odmah sam mogao čitati postove i otvarati teme...

Što se tiče chat-a, evo gore, ne znam šta ovom gore fali, ovako IRC se raja zbunjuje, mislim da je i to jedan od razloga što ne koriste chat...
Ja sam evo napravio bezze, test, i ubacio chat box.... od foruma.... na glavnoj stranici, može se uvijek mijenjati link, sve dok isti već ne postoji....
et' ispeglah te pravo, sve je u redu, samo ovo što se tiče registracije, jer kao što rekoh, čim se registrovah, odmah sam mogao čitati sve ostalo... bez čekanja da me "Admin" pusti ili već neko....
[Vrh] Go down
http://www.vutra.org
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 68
Registration date : 11.02.2009

Sigurnosni dio..... propust Empty
PostajNaslov: Re: Sigurnosni dio..... propust   Sigurnosni dio..... propust Icon_minitimepet oľu 27, 2009 9:03 am

hm sto se tice registracije i aktivacije racuna tako sam sam htio i namjestio. jel ponavljam da nemam bas vremena pa nekad se desi da me nema i po 2-3 dana . stoga da mi mail nebude spaman sa novim clanovima ja et samo udjem vidim koje i dam mu rang..

Da nevidis jos citav forum . stavio sam ti savez ali ne i wing lol! ono imaju svoj dio.. al et i toci ti stavit. kao sto si mogao primjetiti dozvole pristupa su strogo kontrolirana pa et i u tom smislu glavnog saveza i academy je razgranicena i ogranicena.. kad bude interesa a to ce biti kad na vrbi rodi grozdje onda cu stavit u yomli kao ovdje npr . www.cropeople.com. et odo ja polako se spremat i na sljaku Smile)
[Vrh] Go down
https://helltowns.forumcroatian.com
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 68
Registration date : 11.02.2009

Sigurnosni dio..... propust Empty
PostajNaslov: Re: Sigurnosni dio..... propust   Sigurnosni dio..... propust Icon_minitimepet oľu 27, 2009 9:13 am

Admin je napisao/la:
hm sto se tice registracije i aktivacije racuna tako sam sam htio i namjestio. jel ponavljam da nemam bas vremena pa nekad se desi da me nema i po 2-3 dana . stoga da mi mail nebude spaman sa novim clanovima ja et samo udjem vidim koje i dam mu rang..

Da nevidis jos citav forum . stavio sam ti savez ali ne i wing lol! ono imaju svoj dio.. al et i toci ti stavit. kao sto si mogao primjetiti dozvole pristupa su strogo kontrolirana pa et i u tom smislu glavnog saveza i academy je razgranicena i ogranicena.. kad bude interesa a to ce biti kad na vrbi rodi grozdje onda cu stavit u yomli kao ovdje npr . www.cropeople.com. et odo ja polako se spremat i na sljaku Smile)


e da sto se tice chata. mislim da je ok i sto je odvojen od djela foruma ali je integriran u stablo foruma. ima se admin na njemu i imam bota sa itvrdjenim opcijama tako da i kad me nema dasam tu na neki nacin. inace sam radio 2 god na irc kanalima tj na Dal.netu i znam prednosti chata ali i mane. dosad et niko nije imao problema. postavio sam module za sto jednostavnije registriranje. a i opsezan turturijal ima u ovom djelu foruma FAQ.
[Vrh] Go down
https://helltowns.forumcroatian.com
Koki-SA
Wingas
Wingas
Koki-SA


Broj postova : 22
Age : 44
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 26.03.2009

Sigurnosni dio..... propust Empty
PostajNaslov: Re: Sigurnosni dio..... propust   Sigurnosni dio..... propust Icon_minitimepet oľu 27, 2009 10:08 am

Admin je napisao/la:
Admin je napisao/la:
hm sto se tice registracije i aktivacije racuna tako sam sam htio i namjestio. jel ponavljam da nemam bas vremena pa nekad se desi da me nema i po 2-3 dana . stoga da mi mail nebude spaman sa novim clanovima ja et samo udjem vidim koje i dam mu rang..

Da nevidis jos citav forum . stavio sam ti savez ali ne i wing lol! ono imaju svoj dio.. al et i toci ti stavit. kao sto si mogao primjetiti dozvole pristupa su strogo kontrolirana pa et i u tom smislu glavnog saveza i academy je razgranicena i ogranicena.. kad bude interesa a to ce biti kad na vrbi rodi grozdje onda cu stavit u yomli kao ovdje npr . www.cropeople.com. et odo ja polako se spremat i na sljaku Smile)


e da sto se tice chata. mislim da je ok i sto je odvojen od djela foruma ali je integriran u stablo foruma. ima se admin na njemu i imam bota sa itvrdjenim opcijama tako da i kad me nema dasam tu na neki nacin. inace sam radio 2 god na irc kanalima tj na Dal.netu i znam prednosti chata ali i mane. dosad et niko nije imao problema. postavio sam module za sto jednostavnije registriranje. a i opsezan turturijal ima u ovom djelu foruma FAQ.

Extra, iznenadio sam se... mislio sam da je onako "ofrlje" uradjeno, a za cropeople forum svaka čast, mislim scripta je extra... pravo extra !!! aaaa i bolje što je ovako, da nije isto kao i svi forumi... a što se tiče chat-a znam da je integriran u "root" foruma, nije to, nego sam mislio komplikovano, jer mnogi ne znaju se normala registrovati a kamoli nešto drugo...
Sve u svemu super, mislio sam da je "propust" što se toga tiče, al' et' demantirao si me Smile svaka čast, mangupski uradjeno sve !!! za petice... ma kakvi - desetka !!!!
[Vrh] Go down
http://www.vutra.org
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 68
Registration date : 11.02.2009

Sigurnosni dio..... propust Empty
PostajNaslov: Re: Sigurnosni dio..... propust   Sigurnosni dio..... propust Icon_minitimepet oľu 27, 2009 9:11 pm

cheers cheers cheers bravo ja cheers cheers lol! tnx . kad predjes u gl savez i kad probijemo led nas dvojica onda bi et trebao jos jednog sa admin funkcijama koji zna znanje..
[Vrh] Go down
https://helltowns.forumcroatian.com
Koki-SA
Wingas
Wingas
Koki-SA


Broj postova : 22
Age : 44
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 26.03.2009

Sigurnosni dio..... propust Empty
PostajNaslov: Re: Sigurnosni dio..... propust   Sigurnosni dio..... propust Icon_minitimepet tra 10, 2009 3:01 pm

Admin je napisao/la:
cheers cheers cheers bravo ja cheers cheers lol! tnx . kad predjes u gl savez i kad probijemo led nas dvojica onda bi et trebao jos jednog sa Car nad carevima na Ikariamu.. nas dragi i voljeni admin foruma. funkcijama koji zna znanje..

Ja što se tiče bodova (190 000) mogu preći odmah nije to.... ali ostao sam kako bih vodio Wing... i pomagao te regrutovao ostale igrače... Teletabis je vodio rega, ali je popustljiv bio u mnogo čemu (što se kaže....) dok kod mene nema, baš "vojna" disciplina.... ne treba mi u savezu 50 ljudi a 15 aktivni tj. koji igraju... radije bih 20 koji su aktivni i uvijek spremni pomoći, nego 50 koji su kao paraziti, obiđu radi reda... zato sam se i čudio odakle nekima i po 1 000 000 zlata !!!!!!
Smile
Btw: Pošto sam vođa wing-a (bonaca zna kako vodim i prezadovoljan je....) pa sam kontao da ako može onda neki "rank"
btw: ovaj avatar, - nemoj misliti da sam narkoman ili sl. istina zapalim ali koristim je u med. svrhe (nekome smeta... pa zato)
Pozz... (eee zaboravih, jes sredio mi nick na IRC-u?????) poslao sam zahtjev za aktivaciju
[Vrh] Go down
http://www.vutra.org
Sponsored content





Sigurnosni dio..... propust Empty
PostajNaslov: Re: Sigurnosni dio..... propust   Sigurnosni dio..... propust Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sigurnosni dio..... propust
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum :: FAQ-Pomoč i pitanja za Administratora Foruma-
Forum(o)Bir: